Ledelsen

Ledelsen

Tone Fondevik er Gründer og Administrerende direktør i 99X. Hun har over 25 års erfaring i lederroller innen IT-drift og support, og opparbeidet bred erfaring i Capgemini og Sopra Steria før hun etablerte 99X. I 2017 ble hun kåret til Årets Gründer på SHE conference.

Ledelsen i 99X består av 9 personer. Ta gjerne direkte kontakt med oss.

 

Tone Fondevik

Administrerende direktør
+ 47 918 55 964
tone.fondevik@99x.no

Peter Nomme

Avdelingsleder Service Integrations/CTO
+47 900 33 163
peter.nomme@99X.no

Terje Petersen

Avdelingsleder Operations
+47 928 29 368
terje.petersen@99x.no

Pål-Amund Mathiesen

Avdelingsleder salg
+47 404 03 703
Paal-Amund.Mathiesen@99x.no

Trine Johnsen

Økonomisjef
+ 47 909 82 649
trine.johnsen@99x.no

Line Löfgreen

Marked- og rekrutteringsjef
+47 906 90 878
line.lofgreen@99x.no

Jan Vegard Westreng

Avdelingsleder Kundesuksess
+47 971 53 429
jan.vegard.westreng@99x.no

Hilde Bøkeid

Lederassistent
+ 47 917 58 129
hilde.bokeid@99X.no

Ajanthini Perumal

Kvalitet- og Sikkerhetssjef
+94 703 99 9902
ajanthini.perumal@99X.no