Kontakt

Salgsavdelingen

Kunnskap, talent og lidenskap

Vår salgsavdeling har lang erfaring innen rådgivning og håndtering av komplekse IT-behov.

Pål-Amund Mathiesen

Salgsdirektør
+47 404 03 703
Paal-Amund.Mathiesen@99x.no

Anne-Grethe Wåsjø

Salgssjef
+47 922 03 405
Anne-Grethe.Wasjo@99x.no

Sebastian Gluch

Salgssjef
+47 901 83 030
sebastian.gluch@99X.no

Hilde Rietig Lund

Bid Manager
+47 995 90 078
Hilde.Lund@99x.no

Frode Linnes

Ansvarlig nettbutikk
+47 911 05 655
Frode.Linnes@99x.no

Jan Vegard Westreng

Leder kundesuksess
+47 971 53 429
jan.vegard.westreng@99x.no